AKADEMİ GİZLİLİK

Gizlilik Bildirimi 
Tüm üyelerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için üye bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Sporkariyerim Akademi üye bilgilerini kampanyalar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. 
Sporkariyerim Akademi sitesine, Sporkariyerim üyeliği ile giriş yapan kullanıcı eğitim satın alırken kredi kartı ve fatura bilgilerini paylaşacaktır. Paylaşılan kredi kartı bilgileri Sporkariyerim Akademi tarafından gizli tutulacak, üçüncü kişiler ile paylaşılmayacaktır. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek:Kredi kart numarası ) Sporkariyerim Akademi tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler anlaşmalı olduğumuz ödeme sitelerine ve bankalara aktarılmaktadır.
Üyeler Sporkariyerim Akademi’de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz (yasaların öngördüğü ölçüde) derhal işleme alınmaktadır. Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Kariyer Akademi’ye sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman akademi@sporkariyerim.com.tr e-posta adresimizi veya telefon numaralarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.